ÚvodZachování zdraví a krásy Analýza prvků ve vlasechPrvky v lidském organismuVÍM, JAK JIMKontakt
Úvod

Dvě fáze

Pro koho

Co nabízíme

Příležitost

 

Příležitost pro ty, kteří ji hledají

V Holandsku a v Německu program VÍM, JAK JÍM funguje již delší dobu. Každý, kdo se rozhodne pustit se do programu VÍM, JAK JÍM, dostane svůj registrační kód na internetový portál,  který  umožňuje klientům jednoduchý přístup k důležitým informacím

  • pravidelný každodenní kontakt se svým osobním poradcem a trenérem
  • slovníček pojmů
  • kuchařka, případně recepty ke stažení a vytištění
  • každodenní ranní pozdrav s radou na daný den
  • a spoustu dalších  zajímavých a důležitých informací

Aby se i u nás mohl současný pilotní program změnit na tuto skvělou a velice žádanou službu, dostupnou v celé České a Slovenské republice, hledáme nové spolupracovníky.

Protože právě čtete tyto řádky, předpokládám, že vás zajímají otázky  okolo regulace hmotnosti, zdravého životního stylu a zlepšování zdravotní kondice.  To je základní předpoklad pro to, abyste se stal(a) naším spolupracovníkem. Další podmínkou je chuť podílet se na tomto u nás novém projektu. Také budete potřebovat jistou dávku samostatnosti a kreativity. 

Ovládáte dobře německý jazyk? Výborně! Potřebujeme přeložit ještě mnoho důležitých podkladů psaných v němčině. I tuto svoji dovednost můžete v tomto projektu využít. 

Máte kolem sebe lidi, které zajímá problematika regulace hmotnosti, zdravého životního stylu       a zlepšování zdravotní kondice? Výborně! Povězte jim o projektu VÍM, JAK JÍM.  Získáte tak možná své první klienty.